Zvolte kategorii

Kompletní sortiment skladem – blesková expedice

 

 

     

 

 

         

 

  

 

 

 

 

Kontakty

ing. Miroslav Andres
Břeclavská 278/15
Lanžhot 69151
tel: +420 602 121 390
napište nám

» Ochrana osobních údajů
Podmínky ochrany osobních údajů

 

V případě zpracování osobních údajů, které je založeno na souhlasu subjektů údajů pro účely zasílání obchodních sdělení a pro účely jiných aktivit přímého marketingu internetového obchodníka.

Ochrana osobních údajů

1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE

1.1. Správcem Vašich osobních údajů je ing. Miroslav Andres, Břeclavská 278/15, 691 51 Lanžhot, IČ 68699107 (dále jen „správce“).

1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: email: info@vyprodejkabelek.cz, mob. +420 602121390

1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů

2. ZÁKONNÝ DŮVOD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

2.1. Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, jsou 3 roky, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).

 

5. DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

5.1. Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou firmy správy internetového obchodu Bohemiasoft s.r.o. (provozovatel ehsopového systému Webareal), firma Unihost s.r.o. (správce serverů) a firma Casablanca INT (provozovatel datového centra)

5.2. Doručení zboží: vámi zvolený dopravce by vám nikdy nebyl schopen doručit objednané zboží, pokud bychom mu mj. nepředali údaje, kam a komu konkrétně má zboží doručit. Tyto údaje dopravci předáme podle toho, jak je vyplníte v objednávce. Takto předané údaje zahrnují především vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, tel. číslo, na kterém vás může dopravce kontaktovat, a pokud nebylo zboží uhrazeno předem, tak i případně částku, kterou je třeba při převzetí zboží uhradit. Dopravce je ve vztahu k osobním údajům, které mu předáme, oprávněn zpracovávat je pouze pro účely doručení zboží a poté osobní údaje bezodkladně smazat. Jedná se o tyto přepravní společnosti : Zásilkovna s.r.o., Geis Parcel CZ s.r.o., Česká pošta, s.p., Zásielkovňa s.r.o., Slovenská pošta, a.s.

5.3. Povinné účetnictví: Údaje z vystavených daňových dokladů a daňové doklady v papírové podobě, stejně tak vystavené opravné daňové doklady, reklamační protokoly, výpisy z účtů (na kterých jsou přijaté platby z Vaší strany) předáváme další osobě „účetní“ pouze za účelem zákonného zpracování účetnictví. Tyto údaje musí být ze zákona archivovány po dobu 10 let. Po uplynutí této doby jsou údaje smazány a skartovány.

5.4. Správa marketingu: Příjemcem osobních údajů mohou být portály, na kterých můžete hodnotit kvalitu zboží a služeb. Může se jednat také o zpětné připomenutí prohlíženého zboží v rámci retargetingu nebo online podporu na našich stránkách (online chat). Jedná se především o Heureka Shopping s.r.o., Seznam.cz,a.s., Google LLC, Facebook,Inc., Inspigroup s.r.o., Smartsupp.com, s.r.o.

5.5. Platební karty: nemáme údaje o platebních kartách, kterými u nás platíte. Údaji o vašich platebních kartách disponuje pouze zabezpečená platební brána GOPAY s.r.o..

5.6. Státní orgány: v případě vymáhání svých práv mohou být vaše osobní údaje předány třetímu subjektu (např. advokátovi). Pokud právní řád, nebo orgán státní moci (např. Policie ČR), uloží povinnost, abychom mu předali vaše osobní údaje, musíme tak učinit.

5.7. Finanční úřad v souvislosti s plněním zákonných povinností vyplývajících z platných daňových zákonů ČR (zejména zákon č. 235/2004 Sb., zákon o dani z přidané hodnoty a zákon č. 586/1992 Sb., zákon o daních z příjmů).

 

5.8. Nemáme v úmyslu předat osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.

6. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

6.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

6.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu info@vyprodejkabelek.cz

6.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

6.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů je nutným požadavkem pro uzavření a plnění smlouvy a bez poskytnutí Vašich osobních údajů není možné smlouvu uzavřít či ji ze strany správce splnit.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 24.08.2018

 

N2M0M